14Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

En Büyük Sesli Chat Siteleri

Günümüzün gelişen cağında karşımızda olan bir çok uygulama bulunuyor.

Oyunlar genellikle ağırlıkla kullanılır, ama oyun kadar bir o kadar da chat siteleri mevcuttur. Bu sesli chat sitelerine ilgi odağını sağlayan kullanıcılar güzel arkadaşlık kurmak için başlangıç yaparlar. Ama genellikle dolu bir chat sitesi içerisinde olmak kullanıcının hem güvenini hemde eğlence seviyesini 2'ye katlar. Buda avantajını beraberinde getirir. Yaklaşık günümüzde chat sitelerin sayısı her geçen artıyor.

Ortalama rakam olarak söyleyecek olursak 1000'i aşkın bir rakama sahip. Buda her sitede bir kişiden hesaplanırsa 1000 kişiyi aşkın kullanıcı sesli chat sitesini kullanıyor. Ama tek başına katılım sağladıkları için can sıkıntılarını da beraberinde getiriyor. Dolu bir sitede her zaman eğlence, sohbet dahada fazlalaşır. Az öncede belirttiğim gibi 1000 site ortalama bulunmaktadır. Bu siteler arasında toplam olarak tamı tamına 5 büyük site vardır. Bunlardan bir tanesi dünya sitesi, bir tanesi kal sitesi ve bir kaç tane site daha. Sundukları imkanlarla gönüllerde taht kuran sesli chat siteleri hayatımızı oldukça değiştiren en iyi yerlerdir.

Doğruluktan hiç bir zaman şaşmayan, başka büyük siteleri kendine rakip olarak görmeyen en büyük sesli chat siteleri günlük 1000 ile 2000 arasında tıklama alarak büyük bir ziyaretçi akınına uğramaktadır. Bu siteler sadece Türkiye'de değil, yurt dışı ve dünya genelinde en büyük sitelerdir.

Yetki düzeniyle başta gelen sesli dünya sitesi birinci sırada yer alıyor. Bu site akşam çevrim içi sayısını 500 kişiye kadar çıkartabiliyor.

İkinci sırada ise sesli kal sitesi yer alıyor. Bu site ise akşamları 350 ile 400 kişi arasında bir çevrim içi kullanıcıya sahip oluyor. Yetki düzeniyle, seviyesiyle, adabıyla insanların gönlünde güzel bir yer edinmeyi başarmış.

Büyük bir sesli chat sitesi arıyorsanız bu bahsetmiş olduğum en büyük siteleri tercih edebilirsiniz. Son olarak da sesli sohbet sitemiz aktiftir. Sitemiz 16 yıldır var olan bir sitedir. Yalnızlığı, sessizliği seven kullanıcılarına hizmet sağlıyor.

Yazar :
10 Ağu 2018
447 Görüntüleme

Tags:


Gönder