13Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Sohbet Sitelerine Nasıl Girilir?

Hepimizin hele ki sesli sohbet'e katılım sağlayacak olan ilk kişi direk rumuz yazıp ta giremez. Her şeyin bir zorluğu olduğuna göre buraya'da giriş yapmanın bir zorluğu mutlaka var. Aslında zordan kastım gözünüz korkmasın o kadar'da zor değil. Sadece yeni girecek olan bir kişi biraz zorlanacak, çünkü kendimde ilk giriş yaptığımda girememiştim. Zar zor öğrendim, öğreten kişiler de bana bunun bir kerelik bir işleme tabi olduğunu söylediler.

Zaten şuan bu içeriğimizi okuyorsanız sizde giremeyenlerden birisinizdir mutlaka.

Sesli Sohbet Sitelerine Nasıl Girilir?

Aslında kurmanız gereken zorunlu bir eklenti, program diyelim kısacası. Bilgisayarınızı hiç kasmadan, sıkıntı yaratmadan bu eklentiyi kurmanız sizlere daha iyi bir sesli sohbet imkanını sağlayacaktır. Gireceğiniz bir sitenin mutlaka ana sayfası üzerinde SpeakyChat, Active-x indir gibi bir bölüm ayrılığını görürsünüz. Bu bölüm sizin kurmanız gereken yeri işaret ediyor. Tıklayın ve alt tarafa inen bir eklenti dosyası göreceksiniz. Yaklaşık 2 dakika içerisinde inecektir. Üstüne bir kere olma suretiyle tıklayın ve kurulmasını bekleyin. İndirince zaten otomatik açılacaktır. Kurun zaten kurması'da gayet basittir. Ardından bilgisayarınızı resetlemeyin kesinlikle, sadece olduğunuz site içerisinde sayfanızı yenileyip izin ver seçeneğine basmanız yeterli olacaktır.

İşte kurulum tamamen bu kadar!

Ama maalesef kimi insanımız  yapamadığı için bu sorunlar bazen karşımıza çıkabiliyor. Oldukça basittir. Yukarıda anlattığım üzere kurulumu gerçekleştirdikten sonra odalara gerekli bağlantıyı sağlayacaksınız. Sesli sohbet ile hayatınıza renk katacak ve mutluluğu zirvesinde yaşayacaksınız. Artık eğlenmek için dışarılara çıkmanıza gerek yok, sesli sohbet ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı İndirme Link: http://download.speakychat.me/speakychatinstall.exe

Yazar :
10 Ağu 2018
406 Görüntüleme

Tags:


Gönder